W nagraniu wzięli udział Mery Spolsky, Quebonafide, Jann, Lulla La Polaca, Joanna Kulig, Magdalena Cielecka, Magdalena Popławska, Krystyna Tkacz i Katarzyna Dowbor. W teledysku występuje również Irena Santor oraz Anna Dymna, a także laureaci Festiwalu Zaczarowanej Piosenki: Daria Barszczyk, Patrycja Błach, Klaudia Borczyk, Kamil Czeszel, Amelia Dubanowska, Andżelika Guściora, Aleksandra Nykiel, Szymon Prokop i Krzysztof Sałapa.
Festiwal Zaczarowanej Piosenki to ogólnopolski konkursu dla uzdolnionych wokalnie osób z niepełnosprawnościami, który, od 2005 r., organizuje Fundacja Anny Dymnej „Mimo Wszystko”.
– Producentem, reżyserem i pomysłodawcą teledysku od początku do końca jest Ralph – mówi Anna Dymna. – Zaprosił on do udziału w nagraniu kilku swoich znajomych artystów. Cieszył się bardzo, że nikt mu nie odmówił. To znak, że ci artyści bardzo go cenią. Ale też – być może – że znają lub właśnie poznali działania mojej fundacji i postanowili ją wspierać. Dla mnie to bardzo ważny sprawdzian. Myślę, że Ralph otwiera nam nową drogę do serc młodego pokolenia. Zresztą na planie teledysku nie było żadnych mniejszych i większych artystów, zdrowszych, ładniejszych, lepszych. Wszyscy mieliśmy po dwadzieścia lat. Patrzyliśmy w jednym kierunku. Byliśmy razem, bo chcieliśmy tak być. Pasja i zaangażowanie, w połączeniu z uśmiechem, tworzyły na planie nagrania cudowną atmosferę.
Premiera teledysku „Ponad wszystko, mimo wszystko” będzie miała miejsce 26 września 2023 r., na oficjalnym kanale Youtube Ralpha Kaminskiego. Za produkcję teledysku odpowiada team producencki Karolina Wierzbicka i Karolina Podhorodecka POLECAM.
Anna Dymna zarejestrowała swoją fundację 26 września 2003 r., po to, by ratować grupę 26 dorosłych osób z niepełnosprawnością intelektualną, mieszkańców schroniska w podkrakowskich Radwanowicach, które, na skutek zmiany przepisów, utraciły prawo do korzystania z warsztatów terapeutycznych finansowanych przez budżet państwa. Od tamtej pory fundacja aktorki Narodowego Starego Teatru wsparła leczenie, rehabilitację i edukację ponad 40 tysięcy osób w całej Polsce, organizuje również coroczne projekty integracyjne. Ponadto wybudowała i prowadzi dwa ośrodki terapeutyczno-rehabilitacyjne: „Dolinę Słońca” w podkrakowskich Radwanowicach i Warsztat Terapii Zajęciowej w nadbałtyckim Lubiatowie.
Najbliższym zamierzeniem Fundacji Anny Dymnej „Mimo Wszystko” jest budowa i prowadzenie ośrodka wytchnieniowego w nadbałtyckim Lubiatowie, dla dorosłych osób z niepełnosprawnością intelektualną oraz ich opiekunów.
Wpływy uzyskane z odtworzeń utworu trafią do podopiecznych Fundacji Anny Dymnej „Mimo Wszystko”.
Więcej: www.mimowszystko.org.