1. A. Dvořák – Humoresque (Humoreska)
2. F. Chopin – Valse L'adieu in A flat major op. 69 nr 1
(Walc Pożegnalny As dur op. 69 nr 1)
3. F. Kreisler – Liebesfreud (Radość miłości)
4. C. Saint-Saëns – Le Cygne from Carnival of Animals
(Łabędź z Karnawału Zwierząt)
5. A. Khachaturian – Valse from ballet Masquerade
(Walc z baletu Maskarada)
6. E. Toselli – Serenade (Serenada)
7. F. Kreisler – Schön Rosmarin (Piękny rozmaryn)
8. E. Elgar – Salut d'amour (Powitanie Miłości)
9. F. Kreisler – Liebeslied (Cierpienia miłosne)
10. N. Bakaleynikov – Valse Mèlancolie (Walc Melancholijny)
11. D. Shostakovich – Romance from the movie Gadfly
(Romans z filmu Owad)
12. F. Kreisler – Wiener March (Wiedeński marsz)
13. P. Mascagni – Intermezzo from Cavalleria Rusticana
(Intermezzo z Cavalleria Rusticana)
NATALIA WALEWSKA Artystka aktywnie i nieprzerwanie koncertująca. Zadebiutowała w wieku dwunastu lat występem z Orkiestrą Filharmonii Mińskiej oraz w programach radiowo-telewizyjnych. Ukończyła prestiżową Akademię Muzyczną w klasie skrzypiec profesora A. Janpolskiego (ucznia znakomitego skrzypka XX wieku Leonida Kogana). Została laureatką konkursów: III Ogólno-białoruskiego Konkursu Młodych Skrzypków (1986), III Międzynarodowego Konkursu im. K. Szymanowskiego (1992), Konkursu Muzyki Kameralnej w Łodzi (1992). Dokonała nagrań dla Sveriges Radio P2. oraz brała udział w Międzynarodowym Festiwalu Orkiestr Symfonicznych "Schleswig-Holstein Music Festival " pod batutą G. Solti, Ch. Eschenbacha, M. Roztropowicza. Obecnie zapraszana w charakterze solistki do współpracy z wieloma orkiestrami symfonicznymi w kraju i zagranicą. Od 1999 roku piastuje stanowisko koncertmistrza Polskiej Filharmonii Bałtyckiej im.Fryderyka Chopina w Gdańsku do chwili obecnej. Wydała cztery autorskie płyty kompaktowe : " Romanza Classica " na skrzypce i organy z prof. Romanem Peruckim (Złota Płyta), " Clair de Lune" nagraną wspólnie z pianistą prof. Bogdanem Kułakowskim, "Violin & Piano" z pianistą Rafałem Lewandowskim oraz "Cztery pory roku" Antonio Vivaldiego z Zespołem Muzyki Dawnej „Cappella Gedanensis” pod dyrekcją Tadeusza Wojciechowskiego(Platynowa Płyta). Utwór Vivaldiego „Cztery pory roku” na stałe zagościł w repertuarze artystki i zespołu, jest i był często wykonany na wielu prestiżowych koncertach m. in. na Gali Osobowości Roku Radia Gdańsk w Dworze Artusa (Gdańsk), podczas inauguracji cyklu pt. "Klejnoty Muzyki Europejskiej" z zespołem Wirtuozi Lwowa w Filharmonii Lwowskiej, z Wirtuozami Kijowa (Gdańsk i Kijów)… . Artystka uczestniczy jako koncertmistrz w licznych nagraniach płytowych, radiowych i telewizyjnych u boku sławnych dyrygentów między innymi w 2009 roku nagrała płytę „War Requiem” z dyrygentem Sir Nevillem Marinerrem. W 2010 roku rozpoczęła działalność koncertową z powołaną Królewską Orkiestrą Salonową jako solistka i dyrygent. W ramach Orkiestry współpracuje z gwiazdami opery i operetki: J. Iwaszkiewicz, M. Pomykałą, A. Węgorzewską, A. Ładyszem, K. Gaszem, A. Zuchowicz, M. Molendowską i innymi, tworząc wraz z założycielką Orkiestry, producentką i konferansjerką Barbarą Żurowską-Sutt atrakcyjne dla melomanów widowiska-show w stylu wiedeńskim oraz w stylu gal operowych z udziałem baletu. Za swoje osiągnięcia zawodowe w dziedzinie kultury Natalia Walewska była nominowana do nagrody "Splendor Gedanensis- 2010”. W 2011 Zbigniew Kruczek (Belgia) dedykował artystce utwór - koncert na skrzypce, trąbkę oraz orkiestrę symfoniczną „Harmonia”, wkrótce dzieło zostanie nagrane i opublikowane w Polsce oraz w Belgii.
TOMASZ ZAJĄC
to student drugiego roku Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w klasie Prof. Alicji Palety-Bugaj i dr Konrada Skolarskiego. Wcześniej uczeń mgr Julity Książkowskiej i mgr Anny Wołczeckiej w Szkole Muzycznej I i II stopnia im. Z. Noskowskiego w Gdyni oraz prof. Rudolfa Meistera w Staatliche Hochschule für Musik und darstellende Kunst Mannheim, Niemcy.
Laureat wielu nagród na konkursach pianistycznych ogólnopolskich i międzynarodowych, koncertował z orkiestrą Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej, orkiestrą „Kijowscy Soliści”, Sinfoniettą Cracovią, Sinfoniettą Polonią, Capellą Gedanensis.
Swoje umiejętności doskonalił na kursach mistrzowskich i warsztatach m.in. u: Olgi Łazarskiej, Elżbiety Tarnawskiej, Alicji Palety-Bugaj, Andrzeja Tatarskiego, Aleksieja Orłowieckiego, Diny Yoffe, Olgi Rusiny, Phillipa Giusiano i wielu innych.
Wielokrotny stypendysta Prezydenta Gdyni, Marszałka Województwa Pomorskiego, Funduszu na Rzecz Dzieci w Warszawie, Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Klubu Rotary Gdynia, Fundacji ENERGA.